Olete sisestanud esiletõstetud väljadele väärtuse, mis sisaldab sobimatuid märke. Vaadake oma valik üle, kasutades ainult sobivaid märke.

Toode ei pruugi olla täpne vaste teie otsitule

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

 
 

SFPGESST

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 1000 Mbps, Startech SFP Modules

Uus

STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
STARTECH SFPGESST
×
×

Pilt on illustreeriv. Lugege toote kirjeldust.

Tootja toote nr:
SFPGESST
Tellimiskood:
3957266
Tootevalik
Startech SFP Modules
Tehniliste andmete leht:
SFPGESST   Datasheet
Vaadake kõiki tehnilisi dokumente

Tootevaliku valija (Startech SFP Modules)

Kõik oluline selle tootevaliku kohta

Toote ülevaade

High quality SFP module for network expansion, delivering Gigabit connectivity over fibre cables to remote segments. Guaranteed 100% compatibility with Cisco SFP-GE-S, meeting OEM specification and MSA industry standard.
  • Multi mode fibre type with 850nm wavelength
  • 1.25Gb/s Maximum data transfer rates
  • Maximum transfer distance up to 550m
  • Supports Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Fiber optic LC Duplex female connection
  • Fully hot-pluggable for convenient installation
  • Low power consumption, less than 1W
  • Manufacturer lifetime limited warranty

Sisukord

SFP Module only

Tooteteave

Kas te soovite näha sarnaseid tooteid? Valige lihtsalt allpool vajalikud omadused ja klõpsake nupule ×


:
850nm


:
1000Mbps

:
Startech SFP Modules

Leia sarnaseid tooteid Valige ja muutke ülalolevaid atribuute, et leida sarnaseid tooteid.

Tehnilised dokumendid (1)

CAD-i allalaadimine

×

Sätted ja tingimused

CAD Models - Notice
CAD Models and drawings are provided to you on a revocable limited licence for your internal use only but remain the property of the manufacturer who retain all intellectual property rights and ownership. They are provided to assist you in decision making and as design guide but are not guaranteed to be error free, accurate or up to date and is not intended to be taken as advice.
Use of these CAD models and other options provided are downloaded and used entirely at your own risk and by continuing you confirm acceptance of the above.

Nõustun Tühista

2 Laos Vajate rohkem?

Tellige enne 18:00

Sinuga järgmisel tööpäeval

Turutingimustest tulenevalt on tarneajad ainult üldised juhised ja võivad lühikese etteteatamisega muutuda

53,69 €

Hind pole saadaval. Võtke ühendust klienditeenindusega.

Hind:
Tükitoode
Mitmekordne: 1 Minimaalne: 1
Kogus Hind Teie hind
 
 
1+ 53,69 €
Kampaaniahind
Lepingujärgne hind
Veebipoe hind
Veebipoe lepingujärgne hind
 
 
 

Hind pole saadaval. Võtke ühendust klienditeenindusega.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi Eeltellimine
Lisa
Piiranguga toode
Lisage tootenr/ /tootemärkus
Lõpphind:
Lõpphind: ( )
Lõpphind: --