Optical Power Components

: Leiti 4 toodet
Filtrite paigutus:
0 Valitud filtreid:
Leiti 4 toodet Tulemuste värskendamiseks klõpsake nuppu Rakenda filtrid
Jätkake filtrite rakendamist või Näidake vastet Näidake vastet
Min / max Saadavalolek

Kui Pea meeles märkeruut on valitud, salvestame teie viimased filtrite eelistused edaspidi tehtavate otsingute jaoks

Vastavus
Min / max Connector Type
Min / max Fibre Type
Min / max Output Voltage
Min / max Optical Wavelength
Min / max Output Power Max
Min / max Operating Temperature Min
Min / max Operating Temperature Max
Min / max Product Range
Pakendid

Lepingujärgse hinna kuvamine pole hetkel võimalik. Kuvatud hinnad on standardsed jaehinnad, esitatud tellimustes rakendatakse menetlemisel lepingujärgseid hindu.

 
Võrdle valitud tooteid Võrdle (0)
  Tootja tootenr Tellimiskood Kirjeldus / Tootja
Saadavalolek Hind tootele
Hind
Kogus
Connector Type Fibre Type Output Voltage Optical Wavelength Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 515,62 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 538,55 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 522,86 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 522,86 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL