Fibre Optic Adapters

: Leiti 188 toodet
Filtrite paigutus:
0 Valitud filtreid:
Leiti 188 toodet Tulemuste värskendamiseks klõpsake nuppu Rakenda filtrid
Jätkake filtrite rakendamist või Näidake vastet Näidake vastet
Min / max Saadavalolek

Kui Pea meeles märkeruut on valitud, salvestame teie viimased filtrite eelistused edaspidi tehtavate otsingute jaoks

Vastavus
Min / max Tootja
Min / max Convert From Fibre Optic Connector
Min / max Convert To Fibre Optic Connector
Min / max Convert From Gender
Min / max Convert To Gender
Min / max Adapter Body Style
Min / max Product Range
Pakendid

Lepingujärgse hinna kuvamine pole hetkel võimalik. Kuvatud hinnad on standardsed jaehinnad, esitatud tellimustes rakendatakse menetlemisel lepingujärgseid hindu.

 
Võrdle valitud tooteid Võrdle (0)
  Tootja tootenr Tellimiskood Kirjeldus / Tootja
Saadavalolek Hind tootele
Hind
Kogus
Convert From Fibre Optic Connector Convert To Fibre Optic Connector Convert From Gender Convert To Gender Adapter Body Style Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
944-120-6000
944-120-6000 - Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

2293735

Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 15,32 € 10+ 14,52 € 100+ 14,23 € 250+ 13,94 € 500+ 13,65 € 1000+ 13,36 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC FC Jack Jack Straight Adapter -
905-120-5000
905-120-5000 - Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293728

Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 8,20 € 10+ 7,98 € 25+ 7,76 € 100+ 7,55 € 250+ 7,36 € 500+ 7,21 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
905-120-5003
905-120-5003 - Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293731

Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 11,57 € 10+ 11,19 € 25+ 10,90 € 100+ 10,62 € 250+ 10,37 € 500+ 10,16 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
502750-1
502750-1 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2751254

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 5,96 € 10+ 5,76 € 100+ 5,62 € 250+ 5,47 € 500+ 5,34 € 1000+ 5,23 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
PS000180
PS000180 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

2911034

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

MULTICOMP PRO

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 2,90 € 10+ 2,42 € 25+ 2,01 € 50+ 1,71 € 100+ 1,49 € 250+ 1,31 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Plug Jack Right Angle Adapter -
106114-1100
106114-1100 - Fiber Optic Adapter, MPO, MPO, Jack, Jack, Straight Adapter, 106114 Series

3862603

 
Uus toode
+
RoHS

Fiber Optic Adapter, MPO, MPO, Jack, Jack, Straight Adapter, 106114 Series

MOLEX

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 34,71 € 5+ 28,93 € 10+ 26,93 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
MPO MPO Jack Jack Straight Adapter 106114 Series
106167-0010
106167-0010 - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167

1219617

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167

MOLEX PREMISE NETWORK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 13,76 € 10+ 11,44 € 25+ 11,21 € 50+ 10,98 € 100+ 10,75 € 500+ 10,52 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex Jack Jack Straight Adapter 106167
905-120-5004
905-120-5004 - Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293732

Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 12,76 € 10+ 12,34 € 25+ 12,02 € 100+ 11,72 € 250+ 11,43 € 500+ 11,20 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
KOCSMDPM
KOCSMDPM - Fiber Optic Adapter, SC, SC, Plug, Plug, Straight Adapter, D Universal

2504780

Fiber Optic Adapter, SC, SC, Plug, Plug, Straight Adapter, D Universal

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 3,83 € 10+ 3,06 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC SC Plug Plug Straight Adapter D Universal
CP30214M
CP30214M - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT

2518199

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 13,35 € 10+ 9,54 € 25+ 8,50 € 100+ 7,92 € 250+ 7,76 € 500+ 7,60 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter FT
CP30213M
CP30213M - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT

2518198

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 11,43 € 10+ 8,51 € 25+ 7,27 € 100+ 6,78 € 250+ 6,64 € 500+ 6,51 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter FT
KOLSMDX
KOLSMDX - Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2534574

Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 8,43 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
KOCSM
KOCSM - Fiber Optic Adapter, Singlemode, SC Simplex, SC Simplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2534573

Fiber Optic Adapter, Singlemode, SC Simplex, SC Simplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 3,21 € 3+ 2,89 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30217
CP30217 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT

2491577

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 7,83 € 10+ 6,05 € 100+ 4,51 € 250+ 4,42 € 500+ 4,33 € 1000+ 4,24 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Jack Jack Straight Bulkhead Adapter FT
CMDSLCZBU
CMDSLCZBU - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com

3220787

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com

PANDUIT

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 15,15 € 5+ 13,62 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter Mini-Com
CP30218
CP30218 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT

2888981

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 5,47 € 10+ 3,98 € 100+ 3,02 € 250+ 2,96 € 500+ 2,90 € 1000+ 2,84 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter FT
CMDSAQLCZBL
CMDSAQLCZBL - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, Mini-Com

3397307

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, Mini-Com

PANDUIT

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 20,62 € 5+ 18,53 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter Mini-Com
CP30214MB
CP30214MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, MM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT

3490615

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, MM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 13,44 € 10+ 9,60 € 25+ 8,56 € 100+ 7,98 € 250+ 7,82 € 500+ 7,66 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Panel Adapter FT
CP30213MB
CP30213MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT

3490612

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 11,85 € 10+ 8,82 € 25+ 7,54 € 100+ 7,03 € 250+ 6,89 € 500+ 6,75 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Panel Adapter FT
1061700520
1061700520 - Fiber Optic Adapter, SC, SC, Jack, Jack, Straight Adapter, 106170 Series

3884586

 
Uus toode
Data Sheet

Fiber Optic Adapter, SC, SC, Jack, Jack, Straight Adapter, 106170 Series

MOLEX

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 12,86 € 5+ 10,29 € 10+ 10,08 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC SC Jack Jack Straight Adapter 106170 Series
8808340000
8808340000 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

1807172

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

WEIDMULLER

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

Tühistamatu/tagastamatu

1+ 29,63 € 5+ 28,60 € 10+ 27,56 € 25+ 26,97 € 50+ 26,37 € 100+ 25,84 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30217M
CP30217M - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT

2518203

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 9,81 € 10+ 7,10 € 100+ 5,65 € 250+ 5,54 € 500+ 5,42 € 1000+ 5,31 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink - - Straight Adapter FT
CP30218M3
CP30218M3 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2888985

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 7,01 € 10+ 5,10 € 100+ 3,87 € 250+ 3,80 € 500+ 3,72 € 1000+ 3,65 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
CP30219MB
CP30219MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, FC, FC, Straight Panel Adapter, FT

3262202

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, FC, FC, Straight Panel Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,70 € 10+ 4,87 € 100+ 3,70 € 250+ 3,63 € 500+ 3,56 € 1000+ 3,48 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC FC - - Straight Panel Adapter FT
CP30218M
CP30218M - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT

2888983

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,03 € 10+ 4,38 € 100+ 3,33 € 250+ 3,27 € 500+ 3,20 € 1000+ 3,14 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter FT