Fibre Optic Adapters

: Leiti 163 toodet
Filtrite paigutus:
0 Valitud filtreid:
Leiti 163 toodet Tulemuste värskendamiseks klõpsake nuppu Rakenda filtrid
Jätkake filtrite rakendamist või Näidake vastet Näidake vastet
Min / max Saadavalolek

Kui Pea meeles märkeruut on valitud, salvestame teie viimased filtrite eelistused edaspidi tehtavate otsingute jaoks

Vastavus
Min / max Tootja
Min / max Convert From Fibre Optic Connector
Min / max Convert To Fibre Optic Connector
Min / max Convert From Gender
Min / max Convert To Gender
Min / max Adapter Body Style
Min / max Product Range
Pakendid

Lepingujärgse hinna kuvamine pole hetkel võimalik. Kuvatud hinnad on standardsed jaehinnad, esitatud tellimustes rakendatakse menetlemisel lepingujärgseid hindu.

 
Võrdle valitud tooteid Võrdle (0)
Laiendatud atribuudid Atribuudid
Lisa omadusi tabelisse

Valige omadused, mida soovite lisada tulpadele tabeli lõpus.

  Tootja tootenr Tellimiskood Kirjeldus / Tootja
Saadavalolek Hind tootele
Hind
Kogus
Convert From Fibre Optic Connector Convert To Fibre Optic Connector Convert From Gender Convert To Gender Adapter Body Style Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
PS000180
PS000180 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

2911034

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Plug, Jack, Right Angle Adapter

MULTICOMP PRO

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 2,96 € 10+ 2,47 € 25+ 2,04 € 50+ 1,75 € 100+ 1,52 € 250+ 1,34 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Plug Jack Right Angle Adapter -
905-120-5003
905-120-5003 - Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293731

Fiber Optic Adapter, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 13,24 € 10+ 12,79 € 25+ 12,42 € 100+ 12,11 € 250+ 11,82 € 500+ 11,59 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
KOLSMDX
KOLSMDX - Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2534574

Fiber Optic Adapter, Singlemode, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,58 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
502750-1
502750-1 - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2751254

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

AMP - TE CONNECTIVITY

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 7,96 € 10+ 7,69 € 100+ 7,47 € 250+ 7,28 € 500+ 7,11 € 1000+ 6,97 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
106115-1110
106115-1110 - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106115 Series

2781910

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106115 Series

MOLEX

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 22,29 € 5+ 21,69 € 10+ 20,15 € 25+ 19,75 € 50+ 19,24 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter 106115 Series
944-120-6000
944-120-6000 - Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

2293735

Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 14,59 € 10+ 14,21 € 100+ 13,83 € 250+ 13,55 € 500+ 13,28 € 1000+ 13,00 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC FC Jack Jack Straight Adapter -
905-120-5004
905-120-5004 - Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

2293732

Fiber Optic Adapter, Half Length, SMA, SMA, Jack, Jack, Straight Adapter

AMPHENOL FIBER OPTICS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 11,49 € 10+ 11,10 € 100+ 10,77 € 250+ 10,50 € 500+ 10,26 € 1000+ 10,06 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SMA SMA Jack Jack Straight Adapter -
KOLMMDX
KOLMMDX - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2525251

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 5,27 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30217
CP30217 - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

2491577

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 7,24 € 10+ 5,59 € 100+ 4,17 € 250+ 4,09 € 500+ 4,00 € 1000+ 3,92 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Jack Jack Straight Bulkhead Adapter FT Series
CP30217M
CP30217M - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

2518203

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 9,48 € 10+ 6,86 € 100+ 5,46 € 250+ 5,35 € 500+ 5,24 € 1000+ 5,13 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink - - Straight Adapter FT Series
FOA-550A
FOA-550A - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

2751257

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

L-COM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 30,66 € 10+ 22,65 € 25+ 17,79 € 100+ 17,18 € 250+ 16,83 € 500+ 16,49 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex Jack Jack Straight Adapter -
CMDSLCZBU
CMDSLCZBU - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com Series

3220787

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, Mini-Com Series

PANDUIT

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 12,44 € 5+ 10,06 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter Mini-Com Series
106167-0010
106167-0010 - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167 Series

1219617

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106167 Series

MOLEX PREMISE NETWORK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 12,08 € 10+ 11,84 € 25+ 11,60 € 50+ 11,36 € 100+ 11,11 € 500+ 10,87 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Duplex SC Duplex Jack Jack Straight Adapter 106167 Series
CP30217MB
CP30217MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, TosLink, TosLink, Straight Panel Adapter, FT Series

3490624

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, TosLink, TosLink, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 9,92 € 10+ 7,17 € 100+ 5,71 € 250+ 5,60 € 500+ 5,48 € 1000+ 5,37 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink - - Straight Panel Adapter FT Series
CP30215MB
CP30215MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

3490618

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, SC Simplex, SC Simplex, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,99 € 10+ 5,09 € 100+ 3,86 € 250+ 3,79 € 500+ 3,71 € 1000+ 3,64 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex - - Straight Panel Adapter FT Series
KOCSM
KOCSM - Fiber Optic Adapter, Singlemode, SC Simplex, SC Simplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

2534573

Fiber Optic Adapter, Singlemode, SC Simplex, SC Simplex, Receptacle, Receptacle, Straight Adapter

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 2,96 € 3+ 2,66 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex Receptacle Receptacle Straight Adapter -
CP30218M3B
CP30218M3B - Fiber Optic Adapter, M3, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

2888986

Fiber Optic Adapter, M3, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 5,66 € 10+ 4,11 € 100+ 3,12 € 250+ 3,07 € 500+ 3,01 € 1000+ 2,95 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter -
FOA-019
FOA-019 - Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

2751256

Fiber Optic Adapter, FC, FC, Jack, Jack, Straight Adapter

L-COM

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 34,85 € 10+ 25,80 € 25+ 20,27 € 100+ 19,61 € 250+ 19,22 € 500+ 18,83 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
FC FC Jack Jack Straight Adapter -
CP30218M
CP30218M - Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

2888983

Fiber Optic Adapter, ST, ST, Jack, Jack, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,15 € 10+ 4,47 € 100+ 3,39 € 250+ 3,33 € 500+ 3,26 € 1000+ 3,20 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
ST ST Jack Jack Straight Adapter FT Series
106127-1590
106127-1590 - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106127 Series

2779741

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter, 106127 Series

MOLEX

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 27,67 € 5+ 26,89 € 10+ 25,01 € 25+ 24,50 € 50+ 23,86 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
- - - - - -
CP30213MB
CP30213MB - Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT Series

3490612

Fiber Optic Adapter, CSK Hole, SM, LC Duplex, LC Duplex, Straight Panel Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 11,11 € 10+ 8,28 € 25+ 7,07 € 100+ 6,59 € 250+ 6,46 € 500+ 6,33 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Panel Adapter FT Series
CP30215M3
CP30215M3 - Fiber Optic Adapter, Single Mode, M3, SC Simplex, SC Simplex, Straight Adapter, FT Series

3360772

Fiber Optic Adapter, Single Mode, M3, SC Simplex, SC Simplex, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,91 € 10+ 5,03 € 100+ 3,81 € 250+ 3,75 € 500+ 3,68 € 1000+ 3,60 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC Simplex SC Simplex - - Straight Adapter FT Series
KOCSMDPM
KOCSMDPM - Fiber Optic Adapter, SC, SC, Plug, Plug, Straight Adapter, D Universal

2504780

Fiber Optic Adapter, SC, SC, Plug, Plug, Straight Adapter, D Universal

TUK

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 6,17 € 10+ 4,93 € 40+ 4,11 €

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
SC SC Plug Plug Straight Adapter D Universal
CP30217X
CP30217X - Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

2491578

Fiber Optic Adapter, TosLink, TosLink, Jack, Jack, Straight Bulkhead Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 7,04 € 10+ 5,44 € 100+ 4,05 € 250+ 3,97 € 500+ 3,89 € 1000+ 3,81 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
TosLink TosLink Jack Jack Straight Bulkhead Adapter FT Series
CP30213M
CP30213M - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

2518198

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Straight Adapter, FT Series

CLIFF ELECTRONIC COMPONENTS

Ostsite varem selle toote. Vaadake tellimuste ajalugu

Tükitoode

1+ 10,88 € 10+ 8,10 € 25+ 6,92 € 100+ 6,45 € 250+ 6,32 € 500+ 6,19 € Veel hinnateavet ...

Piiranguga toode

Minimaalne tellimus 1 tk Ainult 1 kordne Sisestage kehtiv kogus

Lisa
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex - - Straight Adapter FT Series