Low

OPTRONICS  STST62DOR10  Network Cable, ST Duplex, ST Duplex, 32.81 ft, 10 m, Orange

OPTRONICS STST62DOR10
Tootja toote nr:
STST62DOR10
Tellimiskood:
1300226
Tehniliste andmete leht:
Vaadake kõiki tehnilisi dokumente

Pilt on illustreeriv. Lugege toote kirjeldust.

Toote ülevaade

The STST62DOR10 is a 10m orange OM1 duplex optical fibre Patch Cord with a ST connector on each end.
  • 900µm Tight buffered fibre optic cable
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Tooteteave

Connector Type A:
ST Duplex
Connector Type B:
ST Duplex
Cable Length - Imperial:
32.81ft
Cable Length - Metric:
10m
Jacket Colour:
Orange
Product Range:
-
SVHC:
No SVHC (15-Jun-2015)

Leia sarnaseid tooteid  rühmitatuna ühise atribuudi järgi

Rakendused

  • Communications & Networking
  • Industrial

Seadusandlus ja keskkonnateave

Päritoluriik:
Great Britain

Riik, kus toimus viimane oluline tootmisprotsess

RoHS-ile vastav:
Jah
Tariifi nr:
85444290
Kaal (kg):
.22

Seotud tooted

Sarnased tooted

Otsige sellega sarnaseid tooteid. Valige üks järgmistest linkidest ja teid suunatakse tootegrupi lehele, kus on ära toodud kõik selle kategooria tooted, millel on antud omadus.