Low

STST62DOR10 - 

Network Cable, ST Duplex, ST Duplex, 32.81 ft, 10 m, Orange

OPTRONICS STST62DOR10

Pilt on illustreeriv. Lugege toote kirjeldust.

Tootja toote nr:
STST62DOR10
Tellimiskood:
1300226
Tehniliste andmete leht:
(EN)
Vaadake kõiki tehnilisi dokumente

Tooteteave

:
10m
:
ST Duplex
:
Orange
:
ST Duplex
:
-
:
32.81ft
Leia sarnaseid tooteid Valige ja muutke ülalolevaid atribuute, et leida sarnaseid tooteid.

Toote ülevaade

The STST62DOR10 is a 10m orange OM1 duplex optical fibre Patch Cord with a ST connector on each end.
  • 900µm Tight buffered fibre optic cable
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Rakendused

Communications & Networking, Industrial

Seotud tooted

Võrdle valitud tooteid