Low

SCST50DOR2 - 

Network Cable, SC Duplex, ST Duplex, 6.56 ft, 2 m, Orange

SCST50DOR2 - Network Cable, SC Duplex, ST Duplex, 6.56 ft, 2 m, Orange

Pilt on illustreeriv. Lugege toote kirjeldust.

Tootja toote nr:
SCST50DOR2
Tellimiskood:
1300263
Tehniliste andmete leht:
(EN)
Vaadake kõiki tehnilisi dokumente

Tooteteave

:
SC Duplex
:
ST Duplex
:
6.56ft
:
2m
:
Orange
:
-
Leia sarnaseid tooteid Valige ja muutke ülalolevaid atribuute, et leida sarnaseid tooteid.

Toote ülevaade

The SCST50DOR2 is a 2m orange OM2 duplex optical fibre Patch Cord with a ST connector on each end.
  • LSZH for internal/external applications, flame resistance
  • 900µm Tight buffered fibre optic cable
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Rakendused

Communications & Networking, Industrial

Seotud tooted

Võrdle valitud tooteid

Seotud otsingud

Ei ladustata enam

No longer stocked:: true No Longer Manufactured::

Kliendi arvustused

Kogukond

Kas soovite näha teiste kasutajate teavet selle toote kohta?

 Lugege meie kogukonnaliikmete arutelusid, ajaveebe, dokumente.

Filtrid:

Valige dokumenditüübid, mille soovite kuvada, ning klõpsake nupul „Rakenda filtreid”
Postitage küsimus ühele meie asjatundjatest või alustage arutelu ja saage vastuseid tarneasjatundjatelt ning inseneridelt meie kogukonnas.