Low

SCST50DOR2 - 

Network Cable, SC Duplex, ST Duplex, 6.56 ft, 2 m, Orange

OPTRONICS SCST50DOR2

Pilt on illustreeriv. Lugege toote kirjeldust.

Tootja toote nr:
SCST50DOR2
Tellimiskood:
1300263
Tehniliste andmete leht:
(EN)
Vaadake kõiki tehnilisi dokumente

Tooteteave

:
2m
:
ST Duplex
:
Orange
:
SC Duplex
:
-
:
6.56ft
Leia sarnaseid tooteid Valige ja muutke ülalolevaid atribuute, et leida sarnaseid tooteid.

Toote ülevaade

The SCST50DOR2 is a 2m orange OM2 duplex optical fibre Patch Cord with a ST connector on each end.
  • LSZH for internal/external applications, flame resistance
  • 900µm Tight buffered fibre optic cable
  • -40 to 85°C Operating temperature range

Rakendused

Communications & Networking, Industrial

Alternatiivid

Võrdle valitud tooteid
Tootja tootenumber
Tellimiskood
Tootja / kirjeldus
Saadavus
Hind tootele
Kogus

Seotud tooted

Võrdle valitud tooteid